5.00 / 1 oy

Fakir Hypo Clean kullananlar ve yorumları

Fakir'in kendi sitesinden 1.400 TL'ye Fakir Hypo Clean siparişi vermeyi düşünüyorum ama ürünün işlevselliğinden de bir taraftan şüpheliyim. Reklamlarında mmusluk suyundaki bakterileri yok ettiğini iddia eden bir ürün var ama ürünün test sonuçları varsa bile hiçbir yerden ben bulamadım. Hatta ürün o kadar iddialı ki sprey özelliği ile kıyafetlerdeki lekeleri çıkarabildiği ve sıkıldığı yerdeki bakterileri de öldürdüğü gibi özelliklerden bahsediliyor reklamında. Benim beklentim bu kadar çok olmasa da en azından meyve yıkarken ya da ev temizliği yaparken arıtılmış çeşme suyu niyetine kullanırım diyerek alıyorum. Açıkçası çeşme suyunu ya da herhangi bir suyu hangi forma sokarsanız sokun, çamaşır suyu gibi bir dezenfekte etme etkisi göstermeyeceğini düşünüyorum.

Uygulama videolarını da izledim. İçine tuz (ya da tuz gibi) bir bileşen ekleyerek cihazı çalıştırdığınızda ışıklı bir gösteri ile suyu 90 saniye gibi bir sürede elektrolize ediyor. İnternetteki videolardaki test sonuçları, bakteri dezanfektanı olarak inanılmaz başarılı sonuçlar vermiş olarak grünüyor ama bu videoların da sponsorlu videolar olmasından şüphelendiğim için tam olarak güvenemiyorum. Özetle bu ürünü alıp da kullanan varsa deneyimlerini yazabilirse çok sevinirim. Yazmazsanız da ben meraktan satın alıp kendi testlerimi kendim yapacağım bu gidişle.

zerduest

26.11.2019 10:43

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Fakir Hypo Clean kullananlar ve yorumları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.