5.00 / 1 oy

Dubleks Evde Kullanılabilecek Robot Süpürge Tavsiyesi

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Robot Süpürge İncelemesi gibi paylaşılan yazılarak bakarak ben de iki katlı evim için bir robot süpürge satın almak istiyorum. Robotun merdivenleri kendi başına çıkamayacağının farkındayım ve sabah bir katı gezdikten sonra öğleden sonra elle ikinci kata koyarak bu kattaki odaları temizlemesini istiyorum. Ama incelemelerden anladığım kadarıyla her bir robotun tek bir haritası var ve bu haritayı bir kere çıkardıktan sonra bu odaların koordinatlarına göre gezerek temizlik yapıyor. Harita eklemek ise mümkün mü belli değil, belki bunun için de bir soru açabilirim.

Birden fazla kattan oluşan evler için de robot süpürge üreticilerinin bir çözüm ürettiklerini düşünüyorum ama en azından benim incelemesini okuduğum robot süpürge ürünleri arasında böyle bir robot süpürge göremedim. Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro, hem fiyatı hem de olumlu yorumları ile alınabilir bir süpürge olarak görünüyordu ama maalesef tümü tek katlı evler için dizayn edilmiş gibi görünüyor.

Gün içinde manuel olarak farklı katlara konarak çalıştırabileceğim ve birden fazla şarj istasyonuna sahip olan bir robot süpürge arıyorum. Böyle bir ürün gören olursa cevap yazarak bilgi verebilir mi?

tugba24

25.09.2020 13:22

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dubleks Evde Kullanılabilecek Robot Süpürge Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.