5.00 / 1 oy

doğrudükkan.com alışveriş yorumları ve şikayetler

Peşin not: bu bir reklam ya da sponsorlu gönderi değildir. tamamen kendi doğrudükkan.com sipariş deneyimimi ifade etmek için bu soruyu açıyorum, nitekim benden sonra da yorum yapacak arkadaşların yorumları olumlu mu olur olumsuz mu olur diye başlığı da çift taraflı olarak açtım.

Geçtiğimiz hafta internette guruss mangal aksesuarları satın almak için araştırma yaparken akakce ve cimri gibi sitelerde bile adı geçmeyen doğrudükkan.com adında bir sitenin guruss ürünlerini piyasanın bir miktar daha altına sattığını gördüm ve adını hiç bilmesem de bu siteden deneme yapmak için bir adet guruss ürünü sipariş ettim. Satın aldığım ürün, internetteki çoğu yerden 50-60 TL daha ucuzdu ve bu hafta da siparişim sürat kargo ile elime sapasağlam ulaştı. Paketleme gayet özenli olarak yapılmıştı ve ürün konusunda da hiçbir sorun yok.

Siparişlerimizi sürekli olarak verdiğimiz n11, hepsiburada, gittigidiyor, amazon gibi siteler her ne kadar satıcı ile alıcı arasında bir güven ilişkisi kuruyor olsalar da her satıştan aldıkları bir komisyon ücreti var ve bu ücret de sonuç olarak alıcıya yansıyor. Bu yüzden internetten alışveriş yaparken hem bu saydıklarım gibi firmalarda bulunan sanal mağazalardaki ürünlere bakıyorum, hem de bu sanal mağazaların kendi internet siteleri de olup olmadığını kontrol ediyorum. Çünkü bu gibi firmalar zaman zaman kendi internet sitelerinden daha ucuza satış yapabiliyorlar ve ben de bu yaklaşımı tamamen destekliyorum.

Sonuç olarak sipariş edeceğim birkaç guruss ürünü daha vardı (döküm tencere vb.) ve bu siparişleri artık güvendiğim için doğrudan doğrudükkan.com'dan vereceğim. İnternette bu firma hakkında hiçbir bilgi ve yorum olmadığı için bu yazıyı kendim hazırlamak istedim, benim yaşadığım alışveriş deneyimi tamamen olumluydu ve güvenilir bir firma. Sistemlerinde de siparişinizi görüntüleyebiliyorsunuz, kargolama işlemi gerçekleştiğinde size mail atıyorlar ve kargo takibinizi de gelen link ile kolaylıkla yapabiliyorsunuz.

Not: sitelerindeki ürün yelpazesi çok dar, özellikle guruss benzeri markaları daha çok satabilirlerse piyasada bu alanda bir açlık var. Az sayıda firma büyük kar oranları ile satış yapıyor ve sürümden kazanacak firmalar bu alanda isim yapabilirler.

volkanoxfb

05.11.2020 11:16

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Ocak 2022 09:00
    0

    bu başlığı açtığım dönem kendilerinden alışverişler yapmış ve çok da memnun kalmış birisi olarak acaba ne var diye tekrar sitelerine bakayım dedim. Sitelerini tahtasakal.net'e yönlendirmişler ve stoklarında pek ürün yok gibi görünüyor ama satış fiyatları halen diğer sitelere göre daha uygun. kendi deneyimlerime dayanarak güvenle alışveriş yapabileceğinizi söyleyebilirim

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
doğrudükkan.com alışveriş yorumları ve şikayetler

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.