5.00 / 1 oy

Erkek Kepek Problemi İçin Şampuan Önerisi

Birkaç yıl arayla saçlarımda tekrar kepek oluşmaya başlıyor. Farklı şampuan markalarının kepeğe karşı etkili olarak sattıkları ürünleri kullanıyorum ama çoğunlukla da işe yaramadıklarını gözlemliyorum. Özellikle elimle saç diplerimde biraz kaşıma hareketi yatığımda ve önüme siyah bir karton koyduğumda saç diplerimden yağmur gibi kepek yağdığını gözlemleyebiliyorum. Sanki derimdeki beyaz bir tabakayı kazıyormuşum da döküldükçe saçlarıma yapışıyormuş gibi görünüyor. Son zamanlarda head&shoulders denemeye başladım ama önceleri kepekleri azaltıyor gibi hissettirse de sonuç olarak halen saçlarımda kepek olduğunu görebiliyorum. Eczanelerde satılan ve etken maddesi daha yüksek ve kepeği engellemede daha etkili bir saç ürünü biliyorsanız tavsite eder misiniz?

Bu arada soruyu erkek olarak açtım çünkü marketlerdeki şampuanlar artık direk kadın ve erkek diye ayrılıyorlar. Kokusu mu farklı yoksa içindeki farklı kimyasallar da farklı mı bilmiyorum ama fark ettiğini düşünerek bu şekilde başlık oluşturdum.

fatihtansel

14.08.2020 04:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Erkek Kepek Problemi İçin Şampuan Önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.