5.00 / 1 oy

En sevdiğiniz youtube videosu hangisi?

Herkesin yıllardır sıkılmadığı ve çok daraldığında ezberlemiş olmasına rağmen arada sırada açıp güldüğü youtube videoları olduğunu düşünüyorum, en azından benim var :) bazen hayattaki bazı şeyler o kadar saçma geliyor ki insanlara dönüp eyyorlaman bu kadar mı diyebiliyorum mesela yarı bilinçli bir halde. Ya da bir şeyden canım çok yandığında Charlie bit my finger diye bağırdığım da oluyor.

Kendi adıma sanırım izlemekten sıkılmadığım 5-10 video arasında en zirvede olan video "Yaşar'dan mükemmel bir atlayış" videosudur. Youtube yokke bilgisayarda açıp açıp izlediğim ve her seferinde güldüğüm bu videoya aradan geçen yıllara rağmen halen katıla katıla gülüyorum :) Kim hangi motivasyonla bu kadar özendi ve hazırladı bilmiyorum ama kendisine teşekkür ediyorum :)

Yazar arkadaşların da en sevdikleri videoları buradan paylaşmalarını bekliyorum :)

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Youtube'dan indirilen müzikler nereye kaydediliyor?

bkz: Youtube yaş kısıtlaması olan videolar giriş yapmadan nasıl açılır?

bkz: Youtube Takipçi Sayısı Artırma Tavsiyeleri

bkz: Youtube'dan izlenebilen kısa film tavsiyeleri

bkz: Youtube'da sadece oturup gülen adam 282 bin aboneye ulaştı

bkz: Youtube'da aynı isimde birden fazla kanal açılabilir mi?

metalciZehra

21.09.2021 18:19

Bu soru 5 kez yanıtlandı.

 • 22 Eylül 2021 12:54
  4

  tatbikat yaparken kendini ve amirini yakan itfaiye eri açık ara favorimdir. komik olmaması lazım ama bir kere alev aldıktan sonra her şeyi yaktığını gördükçe kendimi tutamıyorum :)

 • 22 Eylül 2021 11:54
  3

  youtube'da çocuğa kulaklık taktıkları bir video var, "ne diyon anne ne diyon" diye aratarak bulabilirsiniz. maşallah çocuk da çok tatlı, her seferinde çok gülüyorum :)

 • 22 Eylül 2021 00:58
  3

  ben belgesellere çok takılıyorum bu ara, inanılmaz detaylarda çekilmiş kısa belgesel videoları var youtube'da. örneğin örümceklerin ağlarını örmeleri ve yemlerini ağ ile sarmalamaları falan inanılmaz gelmeye başladı bana bu aralar. orta yaş bunalımı da olabilir emin değilim ama şaşırmayı seviyorum sanırım :)

 • 22 Eylül 2021 03:30
  2

  bugüne dek youtube'da binlerce ahşap ve metal kendin yap (DIY) videosu izlemişimdir muhtemelen ama her seferinde hiç izlemediğin yüzlerce yeni video karşıma çıkıyor. google'ın bu konudaki algoritması da inanılmaz kusursuzlukta çalıştığı için bütün gün oturup yepyeni kendin yap videoları izlediğim ve esinlendiğim çok oluyor. çoğu zaman araştırmaya gerek kalmıyor zaten, önceki izlediğim videolara göre youtube anasayfası hep tam izlemeden duramayacağım videolarla dolu oluyor

 • 22 Eylül 2021 10:01
  2

  Ben de Galatasaray'ın uefa kupasını alma belgeselini muhtemelen yüzlerce kez izlemişimdir ama bu videoyu izledikçe daha çok sevmeye başladım ve sık sık izlemek bende bir ritüel halini almaya başladı. İnsanlar açayım da bir şeyler izleyim diyor, ben de açayım da şu belgeseli tekrar izleyeyim diyorum :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En sevdiğiniz youtube videosu hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.