5.00 / 1 oy

En iyi zeytinyağı markası hangisi?

Son günlerde herkesin kendi uzmanı olduğu konularda alınabilecek en kaliteli ürünker konusunda sıralamalar yaparak paylaşması çok hoşuma gitti, ben de bit katkıda bulunarak marketlerde satılan en kaliteli zeytinyağı ürünlerini ve markalarını kendi tüketim kriterlerime göre paylaşmak istedim. Elbette en güzel zeytinyağı köylünün ilk hasatı olup pazarda kendi sattığı zeytinyağıdır ama şehirde yaşayıp da köylerden zeytinyağı getirtebilme lüksü hepimizde olmadığı için Migros, A101, Bim, Carrefour ve Şok gibi marketlerden herkesin kolayla satın alabileceği (ya da kendi internet satış sitesi olan ve internetten sipariş edilebilen) zeytinyağı markaları arasında kendi tercih sıralamamı yaparak paylaştım. Yazarlar kendi tercihlerini cevap olarak yazarlarsa memnuniyetle toplu istatistik çıkartabilirim.

Not: Fiyat performans ürünü zeytinyağını değil en doğal, lezzetli ve kaliteli zeytinyağlarını dikkate alırsanız sevinirim.

1. NovaVera zeytinyağı

2. Tariş zeytinyağı

3. Komili zeytinyağı

Bir de çok tavsiye edildiğini görüp de henüz deneyemediğim Fresh Future, Kisthane, Sidyma, Boztepe ve Hermus zeytinyağları var, internetten araştırabilirsiniz.

miracle butterfly

01.05.2020 17:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En iyi zeytinyağı markası hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.