5.00 / 1 oy

Elektrik faturalarınız ne kadar geliyor?

Fazla elektrik tüketmeyen, çıktığımız her odanın ışığını üşenmeden kapatan, tasarruflu led ampuller ve A sınıfı elektronik ürünler kullanan küçük bir aile olarak ekektrik faturalarımız 6 aydır 150-200 TL arasında geziyor. geçen yıl bu zamanların faturalarını kontrol ettim,  50-70 TL arası fatura ödüyormuşuz. ne klima çalışıyor ne de ufo ya da fırın gibi fazla elektrik çeken ürünler çalışıyor evde, hatta günün çoğunluğunda ev boş ve bu kadar fatura nasıl geliyor anlayamıyorum. sizlerde de durum aynı mı merak ettim, etrafımda hangi arkadaşıma sorsam 200 TL'yi öp başına koy diyor ama ben halen bu rakamlara alışamadım 😒

sabotay

20.12.2019 22:11

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Aralık 2019 13:58
    0

    Ankara'da iki kişilik bir aileyiz ve dediğiniz gibi evi sadece akşamları ve haftasonları kullanıyoruz ikimiz de çalıştığımız için. Bizim faturalarımız da bu sene ivmelenerek 200 TL bandında geziniyor. Daha ne kadar artar bilinmez. Fakat acilen bir çözüm bulunması gerektiği kesin. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Elektrik faturalarınız ne kadar geliyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.