5.00 / 1 oy

Düğün Giriş Müziği Tavsiyeleri

Düğün salonlarında sürekli çalan keko giriş müzikleri yerine kimsenin bilmediği birkaç parça yazmak istiyorum buraya. Ama bu tavsiyeleri lütfen koronavirüs bittikten sonra uyguşayın çünkü kimse bir süre daha düğünlere katılmak istemiyor. Müzik dinleme çeşitliliği fazla olan arkadaşlar da cevap yazarak katkıda bulunmak isterlerse diye yeni bir soru açarak paylaşım yapmak istedim.

Bir kere düğün müziği olarak ne kadar fanatik olursanız olun, lütfen futbol takımınızın marşı ile düğün salonuna giriş yapmayın. En başta bu salondaki herkese saygısızlık. Herkes galatasaray fenerbahçe beşiktaş artık hangisi ise sizin tuttuğunuz takımı tutmak zorunda mı? Ötesinde de komik duruma düşüyorsunuz, bunu yapmayın kendinize ve de eşinize.

Düğün giriş müziği olarak komiklik peşinde de olmayın. Cenaze marşı, şampiyonlar ligi müziği ya da son pişmanlık neye yarar yandm bittim tarzı arabesk şarkılarla çıkış yapmak hiç komik değil, zorla evleniyorsanız hiç evlenmeyin o zaman.

Aşağıda yazdığım parçaların tümü, tüm katılımcılar tarafından çok beğenilecek ve sahneye çıkışınıza çok hoş bir atmosfer katacaktır. Youtube'dan tümünü dinleyebilirsiniz (link vermiyorum). Özellikle yaylılar olan müzikler daha da şık oluyor sahneye çıkanlar için.

- Metallica - The Ecstasy of Gold (S&M Senfonik Versiyonu)

- The Alan Parsons Project - Sirius

- Helloween - Invitation

- Mad Max: Fury Road OST - Brothers In Arms (3:07 ve sonrası)

- Game of Thrones ve Star Wars Imperial March çok sık çaldığı için baydılar ama internette çok güzel alternatif versiyonları var

Aklıma geldikçe ya da denk geldikçe yine güncellerim.

kontkral

10.09.2020 21:18

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Ağustos 2021 18:36
    7

    keko keko şarkılar çalıp da kendinize ya da eşinize fanatiği olduğunuz futbol takımının formasını giydirmeyin. dışarıdan ne kadar kötü göründüğünüzü muhtemelen fark etmiyorsunuz ama kendinizi insanlara güldürmüş oluyorsunuz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Düğün Giriş Müziği Tavsiyeleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.