5.00 / 1 oy

MNG kargonun ev adresini sistemde bulamaması

N11 ve Hepsiburada’dan almış olduğum ürünleri satıcı firma MNG kargo ile göndermiş. Ürünler tarafıma sorunsuz bir şekilde ulaştı fakat beden olmadığı iade etmek zorunda kaldım. Işte sorunlar tam da burada başlıyor. Yaşadığım yerde MNG kargo şubesi bulunmuyor. Ben de bu yüzden kurye talep etmek durumunda kaldım. Önce MNG’nin internet sitesinden kurye talebinde bulunayım dedim, telefonda dakikalarca beklemektense. Adres kısmına tüm adres bilgilerimi eksiksiksiz girdim. Onayla tuşuna basınca adres bulunamadı dedi. Bunun üzerine mng müşteri temsilcisini aradım. Onlara adresi binbir zorlukla artık kodlayarak söyledim, o kadar zahmet sonrasında adresiniz sistemimizde çıkmıyor dediler, dedim ama kurye ürünleri getirirken buldu, o nasıl oldu! Şu an sistemimizde hata var birazdan tekrar arayın dedi. Bu sırada bana ürünleri getiren şubeyi açıyorum fakat tabii ki ulaşamıyorum o kadar tuşlama yaptıktan sonra telesekretere düşüyor hat. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım yine aynı muhabbet oldu, sistemde adresim nedense görünmüyor. Su ya da elektrik faturası varsa orada yazan adres doğrudur, onu yazalım dedi müşteri temsilcisi yine olmadı. Şimdi ürünleri iade etme süresi de geçecek ne yapmam lazım benim? Hala anlamakta zorlanıyorum bu ürünleri bana gönderen firma nasıl oldu da adresime gönderi yapabildi de ben onlara geri gönderemiyorum? Böyle bir olay yaşadınız mı? Çözüme kavuşturabildiyseniz bilgi verirseniz çok sevinirim. 

hale çise

12.12.2020 22:45

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 19 Eylül 2021 22:49
    3

    önceden ben de hemen hemen tüm kargo firmaları ile aynı sorunu yaşıyordum ama son bir yıl kadar bir süredir bu sorunu hiçbir firma ile yaşamaz oldum. kargo firmalarının ücretlendirmesi mi değişti, yaptırımları mı arttı nedir bilmiyorum ama sürat kargosundan ptt'sine kadar tüm firmalar ile gönderilerim artık zamanımda bana ulaşır oldu

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
MNG kargonun ev adresini sistemde bulamaması

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.