5.00 / 1 oy

Telefondan Kontrol Edilebilir Kettle Tavsiyesi

Madem zaman bizim için her şey ve paranın da satın alabileceği en iyi şey zaman, o zaman ben de makul bir ücret karşılığında akıllı telefonumdan (Android de olur IOS da olur) kontrol edebileceğim bir kettle satın almak istiyorum. Neden derseniz, çünkü kettle'lar düğmelerine basarken değil, başlarında suyun kaynamasını beklerken zaman kaybettiren cihazlar.

Örneğin eve yaklaşırken telefonum ile uzaktan kettle'ı çalıştırabilmek ve kapıdan girdiğim anda kettle içinde sıcak suyun hazır olmasını istiyorum. Ya da salonda film izlerken gidip çay ya da kahve almadan önce suyun ısınması komutunu kettle'a uzaktan verebilmek istiyorum. Derdini seveyim diyecek arkadaşlar için de basit bir hesap yapayım. Günde 10 kere kettle başında suyun ısınmasını 5'er dakika beklemeniz demek toplamda her gün 50 dakikanızı (neredeyse 1 saat) kettle başında geçirmeniz anlamına geliyor. Özellikle verimli bir çalışma esnasında bölünüp de kalkıp su ısıtıp gelmek bu anlamda daha da büyük kayıplar oluşturabilir.

Kettle'ın uzaktan su ısıtması için açma konumuna getirilebilmesi için dikkatli olunması gereken bir konu var, bu da içinde yeterince su olduğuna emin olmak. Eğer kettle daha kısa sürede ısınsın ve fazla elektrik tüketmesin istiyorsanız kettle'ınızdaki su ile her çay ya da kahve aldığınızda tekrar kettle içine yeterli miktarda su koyduğunuza da emin olmalısınız, yoksa kettle'ınız da yanabilir ya da daha kötü senaryolar da gerçekleşebilir. Eğer kettle'ınız içinde su yokken çalışmama gibi bir özelliğe sahipse o zaman durum daha güzel olur.

Mümkünse wi-fi ile evin içindeyken ya da dışarıdayken çalıştırabileceğim ve yine mümkünse içindeki suyun yeterlilik miktarını da telefondan kontrol edebileceğim yarı akıllı bir kettle arıyorum. Bluetooth ile çalışan bir kettle varsa o da iş görebilir. Uzaktan kontrol edilebilir bir kettle ürünü bilen ve öneri olarak tavsiye edebilecek olan var mı burada?

silver

03.11.2020 20:18

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Telefondan Kontrol Edilebilir Kettle Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.