5.00 / 1 oy

Cam hazneli doğrayıcı tavsiyesi

Haznesi cam olan doğrayıcı, rondo arıyorum. Blender olarak adlandırılan set halinde satılan modeller de olur. Yeter ki sağlam ve kaliteli olsun. Cam olmasını istememin sebebi ise öncelikle sağlıklı olması sonrasında ise daha dayanıklı olması. Buz kırma özelliği olan doğrayıcılar ya da çorba gibi çok sıcak ürünleri içine koyduğumda çatlayacakmış korkusu yaşamayacağım bir ürün olsun istiyorum.

Bazı markaları beğeniyorum, tam alacağım yorumları okuyunca biri yazmış motor ile hazne arasında koruyucu tabaka yok dolayısıyla motora malzemeler yapışıyor temizliği zor, başka biri demiş ki kapak tam oturmuyor malzemeler dışarı taşıyor. bir diğeri bıçakları kaliteli değil derken öbürü motoru 2. çalıştırmada yandı diyor. Ya da markanın teknik servisi Türkiye'de iyi çalışmadığı için parça bulmak zor oluyor.

Anlayacağınız bir senedir kaliteli bir ürün alamadığım için ipli doğrayıile işimi görmeye çalışıyorum. Kaliteli bir doğrayıcı tavsiyesi olanlardan yardım bekliyorum. 

oya

16.11.2020 00:05

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Cam hazneli doğrayıcı tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.