5.00 / 1 oy

Banka Kredi Kartı Limiti Yükseltme Problemi

Merhaba, uzun yıllardan beri tek bir kredi kartı kullanıyorum ama hesap açtırırken vb. diğer bankaların da verdikleri 4 adet kredi kartım daha var (hiç kullanmadım bu diğer kartları). Kendi kullandığım kredi kartının limiti bana uzun zamandan beri yetiyordu ama son fiyat artışlarından sonra limite kadar dayandım ve bankadan limit artışı istedim, onlar da bana kredi kayıt bürosunun artık ortak bir sistem kullandığını, bu yüzden tüm kredi kartlarımın toplam limitinin belirli bir tutarı aşamayacağını söylediler. Diğer kredi kartlarımı kapatmam durumunda limit yükseltebileceklermiş.

Diğer kredi kartlarımın tümü için başvuruda bulundum ancak halen limit yükseltmesi yapmıyorlar. Acaba diğer kredi kartlarını kapatma talebim sisteme henüz yansımadığı için mi kredi kartı limitimi yükseltmiyorlardır yoksa güncel kredi ve maaş durumlarını dikkate aldıkları farklı bir metodları olabilir mi bankaların?

adnuf

03.09.2020 10:04

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Banka Kredi Kartı Limiti Yükseltme Problemi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.