5.00 / 1 oy

Deniz Tarağı Nerede Satılır?

Dün deniz tarağı hakkında bir yzı paylaşmıştım, ama arkadaşlarım bana deniz tarağını merak ettiklerini ve nereden alacaklarını bilmediklerini söyledi ve ben de bu konu hakkında ayrıca bir başlık açmaya karar verdim.

Açıkçası internetten deniz tarağı siparişi vermek bildiğim kadarıyla mümkün değil, zaten pazaryeri sitelerinde satışı da yok ama olsa bile bir deniz ürününü de kargo ile almayı tercih etmezdim. Deniz ürünlerini taze olarak satın almak istiyorsanız ve daha fazla seçeneğe sahip olmak istiyorsanız, mutlaka bir balıkçınız olmalı. Süpermarketlerin deniz ürünü reyonlarında da hiç deniz tarağı görmedim ama Metro'ların deniz ürünü reyonları daha kapsamlı olduğu için bir ihtimal orada olabilir. Bunun haricinde balıkçınızın telefonunu satın alın ve evden çok az sayıda çıkmak istiyorsanız çıkmadan önce hangi deniz ürünlerinin geldiğini sorun. Deniz tarağı satın alabileceğiniz yer de yine balıkçınız olacaktır.

Edit: Balık halinde de belki olabilir ama pandemi döneminde hiç balık haline de gitmediğim için emin değilim.

 

Deniz ürünleri hakkında daha önce paylaştığım bazı diğer yazılarım:

bkz: Deniz Tarağı Nasıl Pişirilir?

bkz: Balık Nasıl Seçilir ve Taze Balık Nasıl Anlaşılır?

bkz: Çocuklar için kılçıksız balık tavsiyeleri

bkz: Nisan Ayında Hangi Balıklar Yenir ve Balık Tavsiyeleri Nelerdir?

bkz: Mart Ayında Hangi Balıklar Yenir ve Balık Tavsiyeleri Nelerdir?

bkz: Şubat Ayında Hangi Balıklar Yenir ve Balık Tavsiyeleri Nelerdir?

koray2222

28.04.2021 15:36

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 13 Nisan 2022 16:12
    6

    youtube'da ya da instagram'da bir tarif görünce bana da işte böyle oluyor, sonra malzemeyi bulamayınca ya da fiyatlarını görünce geçiyor merak etmeyin

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Deniz Tarağı Nerede Satılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.