5.00 / 1 oy

Deezer'ın ses kalitesi Spotify'dan daha mı iyi?

Uzun zamandır Spotify kullanıyorum ve eşi dostu da aile planına geçirerek (bkz: Spotify Aile Hesabına Nasıl Kullanıcı Eklenir?) iyice hesaplı hale getirdim. Bir de üstüne Enpara kampanyası tekrar başlarsa (bkz: Enpara Spotify Netflix İndirim Kampanyası 2021'de Tekrar Başlar mı?) değmesinler keyfime :)

Kaliteli bir kulaklık satın aldım ve şimdi daha önce çok kere dinlediğim parçaları bile tekrar dinlediğimde daha önce hiç duymadığım sesler ve enstrümanlar duyabiliyorum. Bu aşamada da Spotify'da indirilen şarkıların ses kalitesini iyileştirmek yazısından çok faydalandım ve Spotify'ın hiç de çamur atıldığı gibi ses kalitesinin vasat falan olmadığını bizzat tecrübe etmiş oldum. Ama flac kalitesinde midir derseniz internetteki karşılaştırma testleri olmadığını söylüyor.

Spotify'dan çok memnunum ve üyeliğimi iptal ettirmek gibi bir düşüncem de hiç yok, ama Deezer Hifi reklamlarından da acaba Deezer'ın ses kalitesi daha mı iyi diye merak ediyorum. Deezer Hifi ve Spotify üyeliği olan bir yazar varsa bu iki dijital müzik platformunun ses kalitesini karşılaştırabilir mi? İnternetteki testlerden ziyade bir kullanıcı gözünden (özellikle de Sennheiser Momentum True Wireless 2 Detaylı İncelemesi gibi kaliteli bir kulaklığı varsa daha verimli olur) hangi uygulamadaki şarkıların ses kalitesinin daha iyi olduğunu merak ediyorum.

dolphin

07.01.2021 12:02

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Deezer'ın ses kalitesi Spotify'dan daha mı iyi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.