5.00 / 1 oy

D-Smart'ta interneti bir saatte interneti otomatik kesmek

Evde D-Smart internet kullanıyoruz, ev halkının selameti için her akşam saat 9'da internetin otomatik olarak kapanması ve sabah 9'da tekrar açılması gibi bir isteğimiz var. Buna ebeveyn kontrolü de diyebilirsiniz. Ama günlerdir müşteri hizmetlerine ulaşamadığımız için böyle bir hizmetleri olup olmadığından bile şüpheliyiz. İnternet ya da uygulama bir bir arayüzden ayarlarımızı düzenleyelim desek öyşe bir uygulama da yok anladığım kadarıyla.

D-Smart'ın interetinde böyle bir özellik olup olmadığı konusunda bilgisi olanlar varsa bu başvuruyu nereden nasıl yapabileceğim konusunda beni yönlendirebilirlerse çok mutlu olurum. D-Smart üzerinden bu işlemi yapmak mümkün değilse de modem üzerinden yapılabiliyorsa onu da deneyebiliriz. Eğer bu seçeneklerden ikisi de mümkün değilse bu sefer belirli saatlerde interneti kapatmaya izin veren bir internet sağlayıcısı tavsiye edebilirseniz çok sevinirim.

Gönül isterdi ki her akşam cihazın fişini çekerek bu ihtiyacımızı manuel olarak giderebilelim ama biz bile elimizdeki telefonları bırakamadığımız için bizim bile zorla internetten uzak tutulmamız gerekiyor, bütün gün EBA karşısında olan çocukların da ekran karşısında daha fazla göz bozmamaları için bu işlemin gerekli olduğuna karar verdik.

nevos

18.10.2020 19:14

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
D-Smart'ta interneti bir saatte interneti otomatik kesmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.