5.00 / 1 oy

Curved TV Almak Hala Mantıklı mı? (2021)

Daha şunun şurasında kaç yıl oldu curved tv'ler (kavisli televizyonlar) sanki geleceğin televizyon teknolojisi standardı olarak gösterildiğinden beri. Tüm televizyon reklamlarında, tv üreticilerinin mağazalarında ve belki de en kötüsü tarafsız olduğunu iddia eden inceleme kanallarının yazılarında ve videolarında sürekli olarak geleceğin televizyonlarının tümünün kavisli olacağı ve düz televizyonların yavaş yavaş tarihe karışacağı bilgileri paylaşılıyordu. Hatta artık algı şuyu, düz televizyon fakir işidir ama curved tv'ler işini bilen zengin tüketicilerin tercihidir. Aradan 3-4 yıl geçmeden gördük o tercihi, gerçi bu filmi daha önce 3D televizyonlarda da görmüştük :)

Konuyu trollük yapmak için açmadım, internette o dönemden kalan kavisli televizyonların bir kısmının satılamadığı için fiyatlarının düz tv'lere kıyasla çok düşük olduğunu fark ettim ve tamamen tasarruf amacıyla bir curved tv alsam mı almasam mı onu düşünüyorum. 55" 4K kavisli televizyon alsam yeni düz televizyonlardan daha ucuza satılıyorlar ama bu sefer de artık bu televizyonlar üretilmiyorlar diye garanti ve parça desteği konusunda sorun yaşar mıyım diye korkuyorum.

Bu saatten sonra curved tv modasının tekrar hortlamayacağından son derece eminim ama modası geçmiş bir ara teknoloji ürününü tamamen tasarruf amaçlı olarak satın almak acaba ne kadar mantıklı olur sizce?

acrylonitrile

05.01.2021 00:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Curved TV Almak Hala Mantıklı mı? (2021)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.