5.00 / 1 oy

Coronavirüs (COVID-19) canlı istatistiklerini nerede takip ediyorsunuz?

Coronavirüs'ün hangi ülkede kaç kişide tespit edildiği ve kaç kişinin ölümüne yol açtığı, ülkelerdeki gelişmelerin haberlerini ve mortalite oranları gibi istatistiklerin canlı olarak veren internet sitelerine bakıyorum. Şimdilik takip ettiğim iki tane site var, bu sitelerden ilki worldometers.info/coronavirus sayfası. İçerik olarak tarih tarih oldukça dolu dolu bilgiler ve istatistikler sunuyorlar ama sayfa kullanımları çok zor, site aşağı kadar saatlerce kaydırmak zorunda bırakıyor.

worldometers-info-coronavirus

İkinci site ise güncel makaleler ve haberler sunan ourworldindata.org/coronavirus sayfası ama bu site de istediğim gibi güncel rakamları paylaşmıyor.

Bildiğiniz başka canlı istatistik paylaşan site var mı? Hatta Türkçe istatistiksel bilgiler veren bir site olursa herkes girip bilgilenmiş olur.

kontkral

16.03.2020 00:26

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 15 Ocak 2022 08:28
    0

    artık google'da bile inanılmaz güncel ve görsel istatistikler var. devletin covid19.saglik.gov.tr sitesini de başarılı buluyorum

  • 2 Kasım 2021 21:11
    0

    artık etmiyorum, ilk zamanlar büyük bir ilgiyle takip ediyordum ama sonra bu rakamların aslında çok da kesin bilgi olmadığı itiraf edilince artık ilgimi çekmez oldular.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Coronavirüs (COVID-19) canlı istatistiklerini nerede takip ediyorsunuz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.