5.00 / 1 oy

En iyi lens solüsyonu hangisi?

Göz kusurları için uygulanan lazer operasyonlarından hala çekinen biri olarak lens kullanmaya devam ediyorum. E tabii lens, lens solüsyonsuz bir hiç. Gözümüzün yüzeyini kaplayan ve neredeyse uyanık kaldığımız tüm saatlerde gözümüzde olan lensin kalitesine önem verirken en az onun kadar önemli olan lens solüsyonun da kaliteli olması çok önemlidir. Neticede lensi kullanmadığınız süre zarfında lens, kullandığınız solüsyonda muhafaza ediliyor. 

Birçok marka lens solüsyonunu denemiş biri olarak en beğendiğim ve göz yaşına en yakın formda olan BioTrue markalı solüsyon olmuştur. Öyle ki bazı günler lensimin battığını ya da göz kuruluğu yaşadığımı hissettiğimde gözüme damlattığım bile olmuştur. Kesinlikle uzak durmanızı önereceğim lens solüsyonu ise Elegance Aqua Fresh olacaktır. Lensimi aldığım optik mağazası deneme amaçlı vermişti ve ben kullanma hatası yapmıştım. Doktorumun tavsiyesi solüsyonu içine koyduğum lens kabı ile birlikte solüsyonu çöpe atmam gerektiği yönünde olmuştu. 

açparantez

30.08.2020 08:06

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En iyi lens solüsyonu hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.