5.00 / 1 oy

Hem Kaliteli Hem de Hesaplı Kravat Markası Tavsiyeleri

Çok kravat takan birisi değilim ama şık kravatlara karşı özel bir ilgim var. Sadece özel günlerde ve düğünlerde (artık o da yok) kravat takıyorum ama yılda en az 20-30 kravat satın alıyorumdur. İnternete bir kıyafeti ihtiyacımı gidermek için girdiğimde bile önce ne kravatlar varmış diye kravatlara bir süre baktıktan sonra asıl ihtiyaçlarıma geçiyorum.

Kravatları seviyorum ama bu kravatlara çok para verdiğim anlamına da gelmesin. Tasarımlarını beğendiğim kravatlar gördüğümde fiyatları hesaplı gelirse satın alıyorum ama pahalı olanları indirim dönemleri olursa o zamanlarda satın alıyorum, yoksa almadığım da çok oluyor. Tarz olarak ise düz ya da az desenli kravatları beğeniyorum.

Bu soruyu açma sebebim ise hem tercih ettiğim markaları söylemek, hem de benim gibi kravat meraklısı arkadaşların tavsiyeleri olursa diye bir sayfa oluşturmuş olmak. Sponsorum ya da reklam yapma niyetim yok, bu yüzden marka ve site adlarına kimse takılmasın.

Beymen markasının farklı alt markaları var (Beymen, Beymen Busines, Beymen Club, Beymen Collection), özellikle Beymen Business ve Beymen Collection kravatları arasında 100 TL altında çok kaliteli ve güzel tasarımlı kravatlar çıkabiliyor. Morhipo'da hopi puanları ve diğer kamoanyalar ile zaman zaman çok daha uygun alışverişler yapmak da mümkün olabiliyor.

Cotton Bar markasının ürünleri ise daha hesaplı oluyor, 50 TL altına çok şık kravatlar bulabilirsiniz.

50-100 TL aralığıda Fabrika markasının da oldukça şık kravatları var, indirimlerini takip etmenizi tavsiye ediyorum.

People by Fabrika markasının ürünlerini daha da ucuza satın alabilirsiniz, çok geniş bir ürün çeşitliliğine sahip oldukları için tümüne bakmanız biraz zamanınızı alabilir.

100 TL altında kaliteli ve şık kravatlar bulabileceğiniz bir diğer marka da Network markası. Çok ürünlerini satın aldım ve uzun süre kullandım ve tümünden de çok memnunum.

Özel günlerde kendinizi kravat alarak şımartmak isterseniz pahalı ama çok güzel desenlere sahip olan Boss markasının kravatlarına da göz atabilirsiniz. Ortalama 300 TL - 400 TL arasında oluyorlar indirim zamanlarında.

erolakcay

27.10.2020 00:47

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hem Kaliteli Hem de Hesaplı Kravat Markası Tavsiyeleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.