5.00 / 1 oy

Bosch EasyCut 12 iş görür mü tavsiye eder misiniz?

Hobi amaçlı ahşap, osb vb plakalar satın alarak amatör işi mobilyalar hazırlıyorum ve kendim kullanıyorum (profesyonel ya da ticari bir amacım yok) ama büyük paralar harcamak ya da hevesim geçince evde koyacak yer arayacak çapta ekipmanlar satın almak istemiyorum. Taşlama makinesi alıp testere olarak kullanmayı düşünüyordum ama taşlama makinnesi kazaları videolarını gördükten sonra bu isteğimden de tamamen vazgeçtim. Kesme tezgahları çok hoşuma gidiyor ama bu tezgahları da paslanmadan saklayabilecek müsait kapalı alanım maalesef yok. Bugün internette gezerken Bosch EasyCut 12 adında bir ürün gördüm, youtube'dan da videolarını izledim ama bilemiyorum altan, testeresi çok küçük görünüyor ve osb gibi levhaları kesmek için ne kadaar yeterli ve dayanıklı emin olamadım.

Bosch EasyCut 12

Ürün akülü ve aküsüz olarak iki farklı seçenekte satılıyor. Akülü versiyonun fiyatı ortalama 950 TL civarına satılıyor ki bence bu tutar çok pahalı. Yine de alıp da çok memnun olan ve tavsiye etmek isteyen ya da şikayeti olan ve alma diyen olursa diye buraya bir soru bırakmak istedim. Sizce alınır mı?

yeketaz

12.05.2020 21:01

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bosch EasyCut 12 iş görür mü tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.