5.00 / 1 oy

BIST'teki En Değerli Şirket Hangisidir?

BIST100'deki şirketler arasındaki en değerli şirketin hangisi olduğunu değerlendirebilmek için piyasa değerlerine mi bakmak gerekiyor? Eğer öyle ise şirketlerin güncel piyasa değerlerini günlük olarak nereden takip edebilirim?

Güncelleme: Ekim ayında paylaşılmış haberler içinde sıralama bilgileri var ama bu bilgilerin her gün güncellendiğini düşünürsek sıralama da günden güne değişebilir. Ekim ayında en değerli şirket 42.6 milyar TL ile Bim Mağazalar, ikinci de az bir farkla ASELSAN'mış mesela. Bu sıralamayı ve güncel en değerli şirketi ücretsiz görebilmek için nereden hangi değerleri takip edebilirim?

Not: İnternette hisse senedi ihraç etmiş olan şirketlerin güncel piyasa değerlerini görmek için araştırma yapınca gazete haberlerinden gerçek finans kuruluşlarının bilgi paylaşımlarını görmek mümkün değil resmen, google'un bu işe bir çözüm bulması gerekiyor acilen.

xavi33

19.11.2020 07:27

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
BIST'teki En Değerli Şirket Hangisidir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.