5.00 / 1 oy

Bim'de satılan 50 TL'lik Starcom el feneri incelemesi

Bim'den 50 TL'ye satın aldım bu ürünü, içinde ne ararsanız var :) Uzak doğu (Hong Kong China) üretimi. Ürün kutusunda fonksiyonel el feneri yazıyor ama hem el feneri, hem power bank, hem de bluetooth hoparlör :)

Starcom el feneri

Ürün yanında gidona bağlayabileceğiniz bir bağlantı aparatı ile birlikte geliyor. Kendi tasarımı da 50 TL'lik bir ürün için bence oldukça iyi. Ben bisiklet için olmasa bile nasıl olsa lazım olur diyerek aldım. Evde elektrik gidince ışıldak niyetine kullanılabilir en kötü.

Cihazın kutusunda her iki tarafı da Usb Type A kablo ile geliyor. Bu sayede fener kısmının altında gizlenmiş olan usb girişi ile bilgisayarı bağlayarak cihazı şart etmek mümkün. Telefonunuzu şarj etmek için aletin powebank özelliğini kullanacağınız zaman da yine bu usb portunu kullanıyorsunuz. 1200 mah batarya kapasitesi de bence hiç fena değil.

Bluetooth 4.2 desteği ile geliyor cihaz. Bluetooth eşlemesi oldukça sorunsuz gerçekleşti. Bağlanınca zaten mavi ışığı sabit olarak yanmaya başlıyor. Ses düzeyi elbette bir ses bombası gibi güçlü ve kaliteli değil ama varlığı yokluğundan iyidir denebilir, bisikleti sakin sakin sürerken idare edebilir. Telefonla bluetooth ile konuşmak için yoklukta gider denebilir.

Sonuç olarak aynı boyuttaki powerbank'lerden bile daha ucuz olduğu için arabaya, eve, bisiklete ya da motorun çantasına bulunsun diye eklenebilecek bir ürün.

umitoş

29.10.2019 14:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bim'de satılan 50 TL'lik Starcom el feneri incelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.