5.00 / 1 oy

VR Box Nasıl Kullanılır?

Arkadaşlar selamlar, kredi kartı sıfırlayan indirimler kapsamında ihtiyacım olmayan birsürü şeye ek olarak bir de çok ucuz diye vr box satın aldım. Normalde ürünleri satın almadan önce araştıran, o ürünle neler yapabileceğimi iyice öğrenen ve sonra da marka model fiyat araştırması yapan birisiyim ama indirim çılgınlığı olunca kitlesel psikoloji bana da yansımış olacak ki sadece en ucuz nereden bulabilirim diye şartlanarak bir sürü gereksiz alışveriş yaptım.

Android işletim sistemi olan tüm akıllı telefonlara google play'den vr uygulaması yükleyerek vr box içinde kullanmak mümkündür diye düşünüyorum. Benim de Samsung marka birkaç telefon var evde vr box'ın içine sığabilecek boyutlarda. Google play'den vr box indirip telefonda uygulamayı açıp telefonu vr box içine taksam yeter mi yoksa atladığım başka adımlar da var mı? Bir de joystick gibi beyaz kolu olanlardan sipariş verdim, bu kol ile vr uygulamalarını yönetebiliyorum sanırım doğru mudur?

doctorcivanim

13.11.2020 09:03

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
VR Box Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.