5.00 / 1 oy

Bilgisayardan ücretsiz fax göndermek (Windows ve Mac)

Maalesef üyelik iptali için halen fax isteyen şirketler var, özellikle bir üyeliğinizi iptal etmeniz gerektiğinde kayıt aşamasında gerekli olmayan fax gönderisi bir anda şart oluyor ve siz fax göndermediğiniz sürece iptal talebinizi işleme almıyorlar. Korona virüs nedeniyle evden mecbur kalınmadığı sürece çıkılmaması gereken bu günlerde bir üyelik iptali gibi bir işleminiz eğer fax göndermenizi gerektiriyorsa şimdi size internetten ücretsiz fax göndermenizi mümkün kulan bir internet sitesi ile tanıştıracağım.

Hellofax (www.hellofax.com) internet sitesi, günlük 5 faks gönderimine kadar ücretsiz olarak fax gönderebilmenize imkan tanıyor. İşiniz gereği sürekli fax göndermeniz ya da internetten fax almanız gerekiyorsa farklı fiyatlandırmalar ile üyelik planları da sunuyor. Sabah denemiş ve işe yaradığını gördükten sonra memnun kalmış birisi olarak herkese tavsiye ederim.

hellofax pricing

oissende

14.04.2020 18:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bilgisayardan ücretsiz fax göndermek (Windows ve Mac)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.