5.00 / 1 oy

Basamak Olan Eve Robot Süpürge Almak Ne Kadar Mantıklı?

Robot süpürgelerin geldikleri teknolojik noktayı imrenerek izliyorum, işe gittiğinizde kendi rotasyongunu çiziyor ve evde köşe bucak temizlemedik yer bırakmayana kadar koltukların altından odaların köşelerine kadar her yeri süpürüyor, şarjı bitmeye yakın da gidip kendini şarja takıyor ve böylece sizin evde olmadığınız saatlerde sürekli evde en azından yerlerde toz kalmayacak kadar temizlik yapıldığından emin olmuş oluyorsunuz. Fiyatı konusunda bir yorum yapamıyorum, çünkü parasını versem de benim durumumda evde robot süpürge kullanıp kullanamayacağım konusunda çekincelerim var.

Tek katlı bir dairede oturuyorum ama birkaç yıl önce evde yaptırdığımız bir tadilatta banyoların ve mutfağın zeminindeki su borularını değiştirdiğimiz için zeminlerini yükselttik ve bu odaların girişinde tek bir basamak var. Basamakların yükseklikleri çok fazla değil (standart merdiven basamağı kadar) ama bir insan için küçük olan bu basamağın (belki 20-20 cm kadar) bir robot için ne inilebilir ne de çıkılabilir olduğunu düşünmüyorum. Dolayısıyla istesem de eve bir robot süpürge alamıyorum. Acaba basamak ve merdivenleri olan evler için düşünülmüş bir robot süpürge kullanım çözümü var mıdır yoksa sadece evin kalanı için (basamaksız girilen odalar) mi robot süpürge alıp almamayı değerlendirmeliyim?

Nevin.Yavuz

15.07.2020 14:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Basamak Olan Eve Robot Süpürge Almak Ne Kadar Mantıklı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.