5.00 / 1 oy

Ayaklı Boks Torbası Vurunca Yere Düşer Mi?

Arada gelip geçerken bir tane geçirmek, stres atmak ya da belki amatör boks antrenmanı yaparak ter atmak amacıyla yerden ayaklı boks torbalarına bakıyorum internetten. Fİyat olarak 150-200 TL'ye amatör ve alınabilecek güzel modeller var ama sağlamlıkları konusunda biraz endişeliyim. Tavana asmalı modellerin daha fazla ağırlık kaldırabilmeleri ve daha şiddetli yumruklara dayanabilmeleri muhtemel ama tavanda delik açmak istemediğim için ve taşınabilir olmasını istediğim için yerden ayaklı modelleri almak işime geliyor. Merak ettiğim ise, ucuz olan boks torbalarının ne kadar sağlam oldukları. Örneğin yumruk atttığımda devrilir mi ya da ayakları yerden kesilir mi yoksa yeterince sağlam bir sabitleme sistemleri var mı. Yere vida takmak da istemiyorum, ama içine şemsiyelerde olduğu gibi su konan bir ayaklık gibi bir modeli varsa o da olabilir. Evine böyle bir boks torbası alıp da tavsite vermek isteyen kimse var mı?

fatih arslan

12.08.2020 21:37

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 30 Mart 2022 23:26
    2

    düşmese bile herkesin ben bunu yere düşürürüm arkadaş diye şov yapmaya kalkacağı bir arkadaşı vardır diye tahmin ediyorum. umarım hiç düşmüyordur da bu tipler de kendi kendilerini parçalarlar gereksiz yere :)

  • 30 Mart 2022 02:56
    0

    her ürünün olduğu gibi ayaklı boks torbalarının da kalitelisi ile dandiği var. iyisini alırsanız düşeceğini sanmıyorum, bu ürünleri spor salonlarında bile kullanıyorlar sonuçta

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ayaklı Boks Torbası Vurunca Yere Düşer Mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.