5.00 / 1 oy

Anker Vertical Mouse incelemesi

Hayatımda ilk kez farklı bir mouse satın almak istedim ve dikey mouse akımına ben de kapıldım. Dikey mouse'lar arasında da fonksiyonellik ve tasarım olarak en çok yatan mouse Anker Vertical Mouse oldu. İlerleyen zamanlarda daha detaylı bir inceleme yazısı da paylaşmayı umuyorum ama en azından bir tartışma ortamı sağlamak ve bu ürün hakkında hiç bilgi sahibi olmayan kişiler için bu başlığı açtım.

Önceleri Logitech MX Master 3 kullanan ve mouse'un fonksiyonlarından çok memnun olmakla birlikte bilekleri yorulan birisi olarak önce Logitech MX Vertical Mouse'a bakındım ama 1000 TL vermek yerine internetteki yorumları da çok olumlu olan Anker Vertical Mouse'u 400 TL gibi bir fiyata satın alarak ilk kez dikey mouse kullanmaya başlamış oldum.

Tüm gün bilgisayar başında olan kişiler için ve özellikle de bileklerinde ağrı ve yorulma hisseden kişiler için dikey mouse kullanmak çok keyifli ve yormayan bir deneyim. Hatta keşke en başından keşke tüm mouse'lar bu şekilde dizayn edilseymiş diyorsunuz. Ama olumsuz tarafı ise her gün mouse'unu çantasına koyarak iş yerine götüren kişiler için mouse'u çantaya sığdırmak hacminden ötürü biraz problemli.

İlerleyen zamanlarda şikayerlerimi ve önerilerimi de daha rafine olarak paylaşarak bu yazıyı güncelleyeceğim ama şimdilik böyle bir teknoloji var ve kullanması çok konforlu haberiniz olsun diyerek bu başlığı açıyorum.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Resmi farklı kaydet için mouse ya da klavye kısayolu eklemek

bkz: Mac'lerde sağ mouse tuşu yok mu?

bkz: LG Scanner Mouse ovbaseif.dll not found Hatası

bkz: Usb soketine taktığım her mouse neden bozuluyor?

bkz: Mouse temizliği nasıl yapılır?

bkz: Klik tıklama sesi çıkartmayan sessiz mouse önerisi

B.Boruza

19.09.2021 21:04

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Mayıs 2022 02:19
    1

    dikey mouse'lara denk geldikçe mağazalarda elime alıp denemeler yaparak bakıyorum da bir türlü neden konforlu olduklarının iddia edildiğini anlayamadım. bana hep kolumu yoracaklarmış gibi geliyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Anker Vertical Mouse incelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.