5.00 / 1 oy

Android Yeni Mailler Gelmiyor ve Senkronize Olmuyor

Android'in mail uygulamasını kullanarak maillerimi takip ediyorum ama zaman zaman telefon yeni mailleri göstermiyor, açıp bakıyorum son senkronizasyon 1-2 gün öncesinde kalmış oluyor mesela. Denemek için kendime mail atıyorum, tarayıcı üzerinde webmail'e anında düşen mailler cep telefonu tarafından senkronize edilmediği için telefonda görünmüyor.

Android mail uygulamasında yeni mailleri senkronize etmek için tarayıcılarda olduğu gibi elimi aşağı çekip bırakıyorum, son senkronizasyon tarihi yine güncellenmiyor. Telefonu ne zaman yeniden başlatırsam ancak o zaman maillerin düzenli olarak kontrol edilme servisleri yeniden başlıyor. Telefonum Samsung marka ve yeni sayılabilecek bir telefon. Sizce telefonu mu sıfırlamalıyım yoksa farklı bir mail okuma uygulaması kursam daha mı mantıklı olur?

koray2222

22.09.2020 09:14

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 15 Haziran 2022 03:39
    0

    mail uygulamasını kapatıp tekrar açın, ya da daha da kolayı telefonu yeniden başlatın. eğer android'in standart mail uygulamasından memnun değilseniz alternatif uygulamalar da kurup kullanabilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Android Yeni Mailler Gelmiyor ve Senkronize Olmuyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.