5.00 / 1 oy

Telefon uçak modundayken arayanları görmek

Telefonu uçak moduna aldığımda gelen aramalar aslında cihaza düşüyor ama cihaz tarafından otomatik olarak reddediliyor diye düşünüyorum. Ya da telefon arama ve aranma özelliklerini de kapatıyor olabilir tam olarak emin değilim. Birkaç saat önce telefon kapalıyken kimlerin aradığını mesajla bildiren bir uygulama aradığımı yazmıştım. Düşününce telefonumu neden kapatmam gerektiği saçma geldi ve uçak modundayken telefon da açık oluyor ve uygulamalar da çalışıyor. Bu durumda arayan birisine telefon kapalı bilgisi giderken benim de kimin aradığını anlık olarak görebilmem teorik olarak mümkün olmaz mı? Yani telefon arayanlara kapalı çalarken ben anlık olarak kimin aradığını görmek istiyorum. Böyle ücretsiz bir servis ya da uygulama biliyorsanız (apple iphone ya da android olabilir) adını yazabilir misiniz?

yesil417

15.02.2020 16:13

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 1 Eylül 2022 12:31
  0

  bildiğim kadarıyla mümkün değil ki mantık olarak da olmaması lazım zaten

 • 1 Eylül 2022 14:09
  0

  telefona kendini arayan numaraların bilgisi uçak modundayken hiç düşmeyeceği için yazılımsal olarak mümkün değil ama turkcell vodafone falan sanırım arayan ve ulaşamayan numaraları telefon açılınca ya da uçak modundan çıkınca sms olarak gönderiyor

 • 1 Eylül 2022 22:56

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Telefon uçak modundayken arayanları görmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.