5.00 / 1 oy

Piknik için kaliteli mangal tavsiyesi

İnsan okudukça önyargılarını kırıyor ve zamanla kendi cahilliğine de kızmaya başlıyor. Arabada taşıması en kolay mangal maalesef en kaliteli mangal değilmiş arkadaşlar, bu yüzden ben de evdeki ekipmanım bir yana, pikniklerde kullanabilmek için kaliteli bir mangal araştırmaları yapmaya başladım. Kriter olarak taşımasının kolay olması, ağır olmaması, katlanabilir olması ve arabanın içerisine pislik dökmemesi elbette şart ama bunlara ek olarak kömür haznesi ile ızgara konan bölüm arasındaki yükseklik mesafesinin de fazla olması ve iç havalandırmalarının da bilinçli olarak konumlandırılmış olmasını istiyorum. Weber ve Guruss markalarının ürünlerini de inceliyorum ama sizlerin de piknik için kullanmalık kaliteli mangal önerilerinize açığım.

volkanoxfb

12.09.2019 22:32

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 17 Ocak 2022 10:49
    1

    katanabilir ve bagaja kolaylıkla sığabilir olmalı benim için ilk kriter bu, ayrıca temizliği de pratik olmalı ve yemek pişirirken de ne kadar geniş yüzey sağlarsa o kadar iyi.

    sonuç olarak benim cevabım ufak küre mangallar yerine katlanabilir mangalların üzerine döküm pişirme alanı sağlayan hazır çantalı mangalları kullanmak yönünde

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Piknik için kaliteli mangal tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.