5.00 / 1 oy

A101 Kapıda Uygulaması Kullananlar ve Yorumları

Pandemi döneminde hem insanlar online sipariş verme konularındaki korkularını yenme fırsatı bulmuş oldu, hem de süpermarketler online sipariş sistemlerini sorunsuz olarak çalıştırabilecek geliştirmeleri yapmak durumunda kaldıkları için çoğu marketin online sipariş rutinleri artık oturmaya başladı.

Migros Sanal Market ve Migros Hemen uygulamalarını çok kere kullandım ama büyük alışverişlerde hesaplı olması için yine A101 ve Bim'i tercih etmeye devam ediyordum. Sonra Şok Market'in uygulamasını görünce ona transfer oldum çünkü 1 saat sonra siparişi getiriyorlar ve fiyatları da nispeten daha ekonomik. Getir uygulamasında da ara ara güzel kampanyalar çıktığı için halen denk geldikçe kullanmaya devam ediyorum.

A101'in bir alışveriş uygulaması olduğunu bile bilmiyordum açıkçası, google play'de gezerken karşıma çıktı ve denemek için verdiğim ilk sipariş de sorunsuz olarak bana ulaştı. Fiyatlar diğer marketlere göre çoğu üründe daha ekonomik görünüyor ve teslimatlar da sorunsuz gerçekleşiyor gibi görünüyor. Kendi adıma bir süre A101 Kapıda uygulamasından tüm alışverişlerimi yapmayı planlıyorum. İlerleyen zamanlarda da bu performanslarını bozmazlar ve olumlu kullanıcı yorumarını şikayetlere çevirmezler umarım.

isa650

27.09.2020 18:51

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
A101 Kapıda Uygulaması Kullananlar ve Yorumları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.