5.00 / 1 oy

Youtube'da Ses ve Yüz Olmadan Neler Yapılabilir?

Youtube'un bugünün ve muhtemelen de uzun bir süre daha yarının kalıcı video platformu olduğunu kabul etmek durumunda kaldım ve uzak kalmaya direnmek yerine bu trendin bir parçası olmak gerektiğini kabul ettim ancak yapacağım içerik üretiminin gündelik hayatıma yansımamasını ve kanaldaki içeriklerin bana ait olduğunun bilinmemesini istiyorum. Mesela yemek kanalı açarsam arkadaşlarımdan ne yemeği hayırdır diye tepkiler almak istemiyorum. Bunun için de yüzümü göstermemek ve sesimi kullanmamak gibi bir düşüncem var ama hem kendimi göstermeyip hem de nasıl kaliteli içerik üretebileceğim konusunda da kararsızım. Bu tür projelere uygun olarak aklınıza gelen kanal fikirlerini benimle paylaşabilir misiniz?

Örneğin mevcut içeriklerin derlenmesi videoları olabilir ya da sadece ellerimi gösterdiğim ürün tanıtım videoları olabilir ama daha yaratıcı birşeyler de olmalı diye düşünüyorum...

alfonsoo

27.07.2020 10:47

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 30 Kasım 2021 10:45
    0

    bir noktadan sonra olur da başarılı olursanız bile kendinizi gösterme ve dışarıda tanınır olma ihtiyacınız başlayacak muhtemelen. şu an olur da fiyasko olursa eşe dosta rezil olmayayım diyorsunuz muhtemelen haklı olarak ama o zaman da kendinizi göstermek için çaba sarf edersiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Youtube'da Ses ve Yüz Olmadan Neler Yapılabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.