5.00 / 1 oy

Github para isteyince ücretsiz plana geçmek

Github'dan daha önce öğrenci ve öğretmenlerin yararlandıkları pro plana kayıt olmuştum, o zamanlar private repo'lar falan da sadece ücretli planda vardı. Sonra github özel repoları da ücretsiz yapınca pro planın hiçbir özelliğini kullanmadım açıkçası, hatta bu plana kayıt olduğumu bile unutmuşum. Geçen github'dan gelen bir mailde bill (fatura) kelimesini görünce noluyoruz bir bakayım dedim, mail içeriği şu şekildeydi: [GitHub] We had a problem billing your account. Yani ücretsiz olarak kullandığın süre sona erdi, aynı planı kullanmaya devam etmek istiyorsan ya tekrar öğrenci/öğretmen olduğunu ispatla ya da pamuk eller cebe diyor Eğer private repo hizmeti ücretsiz olmasaydı aylık 4 dolar ödemeye razı olurdum ama mevcut pro planda kullanmakta olduğum bir özellik kalmadığı için ücretsiz plana downgrade oldum.

github downgrade

Ücretsiz plana geçmeden önce de ücretli plan ile ücretsiz plan arasındaki farkları da yazmışlar. Kredi kartı bilgilerimi girmemiş olduğum için muhtemelen ben downgrade işlemi yapmasam da pro plan üyeliğimi downgrade ederlerdi ama ne olur ne olmaz, sonra borçlusun çıkar şu kadar yıllık borcunu derlerse dolar kurunun volatil olduğunu falan dinlemezler.

github free account

Öz Hakiki Bumblebee

21.05.2020 01:34

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Github para isteyince ücretsiz plana geçmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.