5.00 / 1 oy

Twitter mailleri neden spam olarak engellenmiyor?

Twitter'ı oldum olası aktif olarak kullanabilmiş birisi değilim, ara ara birilerinin paylaşımlarına bakarım ama düzenli paylaşım yapmak ya da takipçi toplamak vb. gibi olaylarım hiç olmadı. Ama adımı kaptırmamak için birden fazla twitter hesabı almıştım yıllar önce, halen de bu hesaplar bende duruyorlar, ama giriş yapıp da bakıyor musun derseniz hiç giriş bile yapmıyorum bu hesaplarla. Ama twitter nedense benden halen ümidi kesmemiş olacak ki tüm mail hesaplarıma inatla don't be shy ya da falanca kişi şunu paylaştı gibi mailler atmaya devam ediyor:

Hem gmail'de, hem yandex mail'de, hem de outlook'ta twitter maillerini spam olarak işaretlememe rağmen twitter'ın gönderdiği mailler nedense bana hala ulaşıyor ve gmail'de sosyal, diğer maillerde ise inbox klasörlerine düşüyor. Twitter'ın spam mail algoritmalarını bir şekilde aşmayı başardığını anlıyorum bu durumdan. Peki twitter'ın maillerini kalıcı olarak engelleyebilmenin bir yolu var mıdır?

Twitter ve mail konusundaki sitedeki bazı benzer başlıklar:

bkz: Twitter'da tüm tweet'leri tek seferde silmek

bkz: Twitter'a story özelliği mi geldi?

bkz: Twitter nasıl bir veritabanı yapısı kullanıyor?

bkz: Geçmişteki Twitter Trend Topic'lerini nasıl bulabilirim

bkz: Takip etmeye değer Twitter mizah kanalları

elanvital

01.03.2021 18:59

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Twitter mailleri neden spam olarak engellenmiyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.