5.00 / 1 oy

Yaz nezlesi nasıl geçer?

Bütün kışı sapasağlam geçirip de hasta olan arkadaşlarımla dalga geçtikten sonra yazın sıcağında 3 gündür nezle ile boğuşamnın sinir bozukluğunu yaşıyorum. İnsan ağustos ayında nasıl nezle olabilir ya? Yaz gribi olmadığıma eminim çünkü ateşim yok, halsizlik de hissetmiyorum, sadece inceden bir boğaz ağrım var ve kuru öksürük oluyor. Yaz nezlesi için kullanabileceğim ilaçlar ya da evde kendi kendime hazırlayabileceğim çorba gibi gıdalar varsa bu kardeşinize iyileşmesi için yardım eder misiniz :)

flyemo

14.08.2019 11:58

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 20 Eylül 2021 02:21
    1

    o zamanlar nezle deyince insanlar rahatsız oluyormuş, şimdi burnumuz aksa covid mi olduk pcr testi mi olmalıyız diye panik oluyoruz. normal hastalıkları unuttuk, tüm rahatsızlıklarımızı korona'ya bağlar olduk. yaz nezlesi de tatlı tatlı burnunuzun aktığı ve mentollü selpak ile silince geçen bir rahatsızlık. çok da takılmayın, kendi kendine geçer :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yaz nezlesi nasıl geçer?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.