5.00 / 1 oy

Xiaomi Mi Box S'e Udemy Kurulabilir mi?

Xiaomi Mi Box S kullanıcısı olarak hayatımdan çok mutluyum ve telefonumda kullandığım birçok uygulamayı da televizyona aktarmak istiyorum. Telefona kurarken bile zorlandığım apk dosyalarını kurabilmek için de Xiaomi Mi Box S Android TV Kutusuna APK Yüklemek yazısını paylaşmıştım ama tam cihazı tamamen çözdüm derken meğerse çok da hakim olmadığımı farkettim.

Udemy uygulamasını telefonumda kullanmayı sevmiyorum çünkü küçücük telefon ekranında video izlemek hiç kullanışlı olmuyor. Bunun yerine tarayıcı üzerinden bilgisayarla kullanıyorum ve uzun eğitimler izlemek istiyorsam da görüntü kablosu kullanarak videoyu bilgisayardan açarak TV'ye aktarıyorum. Derken Xiaomi Mi Box S aldıktan sonra neden doğrudan uygulamasını televizyonda çalıştırmıyorum diye aklıma geldi ve Android TV Box'tan google play'den udemy uygulamasına baktım. Ama uygulamalar içerisinde Udemy uygulamasını göremedim.

Xiaomi Mi Box S'ye Udemy kurmak mümkün müdür ve eğer mümkünse Android TV kutularına Udemy uygulaması nasıl kurulur, oturum açılır ve kullanılır bilgi verebilecek arkadaşların yardımını rica ediyorum. Xiaomi Mi Box S içinde udemy uygulaması da çalışırsa yıllar önce televizyonu bırakarak telefona transfer olduğum evrim tekrar başa bile sarabilir :)

zerko

21.10.2020 00:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xiaomi Mi Box S'e Udemy Kurulabilir mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.