5.00 / 1 oy

Xbox 360 için Kinect Almaya Değer mi?

Hazır xbox fiyatları biraz düşmüşken 11.11 indirimlerinde bir adet xbox 360 aldım, çok oyun ilgim olan birisi değilim ama arada kafa dağıtmak için oynarım diye düşündüm. Şimdi de kinect sensörlerinin fiyatları gözüme makul geldiği için bu ürünleri satın alsam mı diye düşünüyorum.

Nintendo Wii'yi çıktığı zamanlarda pahalı olduğu için alamamış ve Kinect'i de neredeyse 10 yıl önce internet videolarında gördüğümde gözlerime inanamamıştım. Geçen zaman içinde ürünün üretimi de desteği de sona ermiş ve nedense microsoft da ürünü geliştirmeyi sonlandırmış. Ben sanırım içimde eskiden kalan bir ukteden dolayı bu ürünü satın almak istiyorum.

Kinect'i satın alırsam just dance gibi oyunlar dışında da kinect destekleyen ürünler var mı yoksa alıp da oynayacak oyun bulamamak gibi bir durum yaşar mıyım sizce? Sonuçta eski bir teknoloji ve artık yeni çıkan oyunlardan hiçbirisinin kinect'e destek verdiğini düşünmüyorum. Biraz kullandıktan sonra satayım desem alıcısı olacağından da şüpheliyim.. Sizce 2020 yılında kinect almak halen mantıklı mı yoksa tamamen gereksiz masraf mı olur?

Erkan.Çetinkaya

15.11.2020 18:56

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Xbox 360 için Kinect Almaya Değer mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.