5.00 / 1 oy

Wordpress için hosting firması taviyesi (2020)

Wordpress ille hazırlanmış bir internet sitesini barındırmak için hem kaynakları yüksek, hem hesaplı, hem destek hizmetleri ulaşılabilir ve güvenilir bir hosting firması arıyorum. Sitenin trafiği çok yüksek değil ama panelden aynı anda iki kullanıcı login olduğunda bile çökmeler ve aşırı uzun yükleme süreleri yaşanmaya başlıyor. Bu yüzden kaynakları daha yüksek bir sunucuya taşınmam gerektiğini düşünüyorum. Amazon hosting acaba wordpress için nasıl olur ve fiyatı yıllık ne kadar olur? Alternatif olarak turhost, natro, isimtescil gibi yerli hosting firmaları da var ya da godaddy gibi global firmalar da yine wordpress hosting hizmeti veriyorlar ve sonuç olarak kullanan birilerinin görüşlerini almak istiyorum.

ferrari

17.09.2019 23:50

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 10 Şubat 2020 16:05
    11

    Kendi sorumu güncelleyerek yanıt yazıyorum. Çok hesaplı olmasa da litespeed desteği de veren ve cpanel altyapısı kullanan Alastyr en iyi wordpress hosting çözümü olarak görünüyor. Henüz şikayet edeni de görmedim.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Wordpress için hosting firması taviyesi (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.