5.00 / 1 oy

Whatsapp'ta karşı tarafın sildiği mesajları kaydetmek

Whatsapp'ta birisi (bire bir yazışmada ya da grup yazışmasında) bir yazdığını sildiğinde bu mesaj silindi (this message was deleted) mesajı kalıyor o sildiği yazının yerinde. ben o mesajı silmeden görebilirsem görebiliyorum ama sildikte  sonra herhangi bir şekilde görebilmem mümkün değil. Peki telefona (android ya da ios) bir uygulama ekleyerek her whatsapp mesajı geldiğinde o mesajın ekran görüntüsünü ya da ne yazdığını kaydedebilir miyim? telefonda eğer whatsapp üçüncü parti uygulamaların kendi mesajlarına erişmesine izin vermiyorsa whatsapp'ın tarayıcı üzerinden çalışan web.whatsapp versiyonu da belki kullanılabilir. bir tarayıcı eklentisi ile tarayıcıya whatsapp üzerinden gelen bildirimleri yakalamak çok zor olmamalı diye düşünüyorum. Neden silinen mesajlara bu kadar taktın derseniz de silindiğine göre vardır bir sıkıntı diyorum, özellikle herkesi birbirine kötüleyen tipler arkanızdan konuşurken kazara size yazıp sonra fark ettiklerinde sildikleri için bu silinen mesajlardan çok güzel malzeme çıkar :)

capsverlan

13.05.2020 21:29

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 4 Haziran 2022 02:09
    0

    bu işlemi bir uygulamanın otomatik olarak gerçekleştirebileceğini sanmıyorum çünkü biir uygulamanın whatsapp mesajlarına güvenlik gereği android ya da ios ekosisteminde erişebilmesi mümkün değil. ama bilgisayar tarayıcısında whatsapp mesajlarını gelir gelmez kaydeden bir eklenti muhtemelen vardır, yoksa da scrapy vb. bir crawler ile yapılabilir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Whatsapp'ta karşı tarafın sildiği mesajları kaydetmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.