5.00 / 1 oy

PC için oyuncu kulaklığı tavsiyesi (2020)

Eskiden 300 TL'ye aldığım kulaklığı pamuklara sarar sarmalar, sadece konforlu çalışma ortamlarında falan kullanırdım. Nereden nereye geldik, 11.11 indirimleri kapsamında 2.200 TL'ye oyuncu kulaklığı almış bulunuyorum: Sennheiser G4ME Zero.

Ürün henüz elime geçmiş olmasa da internetteki incelemelerin tümünü izlemişimdir ve sonunda bu ürünü satın almaya karar verdim. Sennheiser G4ME Zero seçerken en çok hoşuma giden deyaylar ise birincisi sadece bir gamer kulaklığı değil, aynı zamanda kaliteli bir müzik kulaklığı da olması oldu. Ayrıca benim gibi çantanıza kulak üstü kulaklığınızı koyup zarar gelmeden bilgisayarınızla birlikte taşıyabilmek gibi bir ihtiyacınız varsa kalitelibir taşıma çantası ve orgonomik bir katlanabilme özelliği olan bir kulaküstü kulaklık almanız gerekiyor. Sonuç olarak kulaklık elime geçinceye kadar bir süre heyecanlı olacağım gibi görünüyor :) Kulaklık geldikten sonra olumsuz bir deneyim yaşarsam yine buradan güncellerim. Başka gamer kulaklığı tavsiyeleri olanlar olursa da buradan önerdikleri kulaklıkları yazabilirler.

ultrack

11.11.2020 16:22

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PC için oyuncu kulaklığı tavsiyesi (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.