5.00 / 1 oy

Logitech MX Master 3 almaya değer mi?

Birkaç saat önce de bir soru eklemiştim, daha önce de yazdığım gibi bir süredir mouse olarak Logitech MX Master kullanıyorum ve mouse'umdan da çok memnunum ama artık batarya ömrünün sonuna gelmeye başladı ve başparmağım ile bastığım gizli butonun olduğu plastik de çökme yaparak parçalandı. Çok mu rahatsız ediyor derseniz çok da kötü değil ama yine de parmağıma o çıkıntının dokunması rahatsız ediyor.

logitech mx master

Üç farklı bilgisayarda (windows 10, mac ve linux) mouse kullanıyorum ve tümüne de bluetooth ile bağlanıyorum, birden çok bilgisayarda altındaki düğme yardımıyla aynı anda çalışabiliyor olmak da büyük kolaylık, ama Logitech MX Master 2s ürününde (Logitech MX Master mouse'un bir yenisi) güzel bir yenilik ekleyerek düğmeye basmaya gerek kalmadan birden çok bağımsız bilgisayarda birinin ekranının bittiği yerde diğerinin başlayacağı şekilde otomatik olarak mouse geçişi ve dosya transferi gibi özellikler eklemişlerdi, ben de 750 TL vererek yeni bir mouse almaya değecek kadar önemli bir yenilik olmadığını düşünerek mouse değiştirmeden devam etmiştim. Şimdi ise Logitech MX Master 3 ürününü geliştirmişler ve kendi mouse'umun artık biraz daha eskimiş olması ve gelen yeni özelliklerin de cazibesi ile acaba yeni mouse alacak zaman geldi mi diye sorgulamaya başladım.

Logitech MX Master 3 için yapılan geliştirmeler arasında:

- bilgisayarlar arası dosya transferi yapabilmek

- geliştirilmiş batarya

- mekanik cursor ile daha fazla otomatik kaydırma özelliği

- baş parmak için kullanılan (benim deştiğim) düğme için daha görünür ve sağlam bir tasarım

gibi özellikler var ama Logitech MX Master 3 mouse'un fiyatı da 900 TL olarak yazıyor sitelerde. Sizce kendi mouse'umu artık emeki ederek Logitech MX Master 3 alsam mı yoksa birkaç yıl daha kullanmaya devam edip serinin sonraki mouse'larını mı beklesem?

koroglu

12.05.2020 14:02

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Logitech MX Master 3 almaya değer mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.