5.00 / 1 oy

Udemy'de tüm notları tek bir yerden görüntülemek

Udemy'de onlarca eğitimim var ve hemen her eğitimi de sonuna kadar izleyerek notlar almaya ve tamamlamaya çalışıyorum. bir video içerisindeyken de o video esnasında aldığım notları görüntüleyebiliyorum. ama onlarca eğitim içinde yüzlerce videoda aldığım notları teker teker gezerek bulmam zaman açısından mümkün değil.

Udemy'de tüm eğitimler üzerinden bugüne kadar aldığım tüm notları tek bir yerden görüntüleyebilir miyim, udemy'de böyle bir özellik var mı?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Android uygulaması geliştirmeyi öğrenmek için Udemy eğitimi tavsiyeleri

bkz: Udemy'de kurs sıfırlama işlemi nasıl yapılır?

bkz: Udemy videolarını 1080p olarak izlemek

bkz: Satın alınan kursları udemy profilinde gizlemek

bkz: Udemy kredi kartı taksit hatası ve çözümü

bkz: Udemy'de kurs nasıl iade edilerek para iadesi alınır?

İlyas90

13.09.2021 18:02

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 14 Eylül 2021 01:17
    9

    player içerisinde o video için aldığım notları görebiliyorum ama siz yazına ben de merak ederek tüm notlarıma nereden bakabilirim diye araştırdım. kurs bazlı olarak notlarınızı görebiliyorsunuz ama tüm kurslar için tek bir yerden görebilmek mümkün değil.

    bir kurs içinde tüm notlarınızı görüntülemek için alttaki notes kısmında gelin ve soldaki all lectures seçeneğini aktif duruma getirin. böylece farklı videolarda aldığınız notları da aynı kurs ise buradan görüntüleyebilirsiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Udemy'de tüm notları tek bir yerden görüntülemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.