5.00 / 1 oy

Uçukları geçirmek için en etkili ilaç hangisidir?

Aklımdaki diğer soru da buydu ne zamandır soracağım diyordum aklıma gelmişken sorayım. Eczanelerde uçuk ilaçları konusunda yeterli bilgi verilmediğini düşünüyorumç Bazı uçuklar daha hissedildiği ilk aşamada daha çıkmadan sürülen bir krem vardı, bir de uçuk çıktıktan sonra uçuğu kurutan ve en hızlı sürede geçmesini sağlayan bir krem vardı. İlaç isimleri konusunda çok kötü olduğum için her defasında eczacıya gidip ilaç kutularına bakarak hatırlamaya çalışıyorum :( Ben soruyu daha açık olarak sorayım belki daha etkili kremler de vardır, sizin bildiğiniz en etkili uçuk ilacı hangisidir?

Serpil82

20.09.2019 23:10

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 11 Kasım 2019 12:25
    36

    Sorunuzun cevabı: Vectavir

    Küçük bir tüpte geliyor ve en son 35 TL gibi bir fiyatı vardı ürünün, ama etkisini çok gördüğüm için birkaç yıldır severek kullandığım tek üründür. Zaten bir tüpü bitirebilecek kada uçuk çıkartamazsınız, en fazla son kullanma tarihi geçtiği için yenisini almanız gerekebilir. Uçuk hem çıkmadan önce ilk hissedildiğinde, hem de çıktıktan sonra Vectavir kullanırsanız 24 ile 48 saat arasında sonucunu görebilirsiniz. Yan etkileri konusunda prospektüsünü okumayı ihmel etmeyin elbette yine de.

    Herkesin yıllarca adını bildiği tek uçuk kremi ürünü olan Zovirax ise bende etki etmiyor.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Uçukları geçirmek için en etkili ilaç hangisidir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.