5.00 / 1 oy

Tüm Whatsapp bildirimlerini sessize almak

Telefona (Android) o kadar çok whatsapp mesaj bildirimi geliyor ki, insanların nasıl bu kadar çok boş vakitleri var anlamaya çalışıyorum artık. Önceleri ayıp olmasın diye komik videolara ya da fotoğraflara bir gülen emoji gönderip geçiyordum ama hoşuma gittiğini mi düşünüyorlar nedir geldikçe daha çok geliyor. Ben de varsın bozulan bozulsun dedim artık cevap da yazmıyorum, hatta çoğunu açıp bakmıyorum bile, ama gelmeye devam ediyorlar! Grupları sessize aldıkça yeni gruplar kuruluyor, kendimi çok alakasız muhabbetlerin ortasında buluyorum. Sonuç itibarıyla bütün whatsapp bildirimlerini sessize almak istiyorum ama telefona gelen aramaları ya da diğer uygulama bildirimlerini de duymaya devam edebilmek için tüm telefonu sessize almak çözüm değil. Sadece whatsapp bildirimlerini telefonun bildirimler alanı üzerinden mi ayarlamak gerek yoksa whatsapp içerisinde tümüyle sessiz moda almak gibi bir ayar var mı?

zafer45

02.11.2019 18:48

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 9 Şubat 2020 01:19
    0

    Tüm bildirimleri sessize aldığınızda ihtiyacınıza yarayan bilgilerden de mahrum kalıyorsunuz bu sebeple ben teker teker uygulamalara girip kendi içindeki ayarlardan sessize alıyorum ya da bazılarında bildirim gelmesini de engelliyorum. 

  • 14 Mart 2022 00:01
    0

    uygulama bazlı olarak bildirimleri android'de engelleyebilmeniz zaten mümkün, whatsapp'ın bildirimlerini kısın olsun bitsin

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tüm Whatsapp bildirimlerini sessize almak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.