5.00 / 1 oy

Tiktok for Business Nedir?

Hayatımda hiç tiktok videosu paylaşmış ya da izlemiş birisi değilim ama youtube'da tiktok yapan amca ya da teyzeler vesilesiyle platformun nasıl çalıştığını ve hedeflediği müşteri kitlesini tanıdığımı düşünüyorum. Bugün google'da tiktok for business adında bir platformun reklamını görünce önce yok canım gerçek değildir, birileri mizahsen paylaşmıştır falan dedim ama linke tıklayınca baya baya tiktok'un içinde resmi olarak tanıtıldığını gördüm. Hani tiktok çin hükumetinin insanların bilgilerini toplamak için fonladığı ve android telefonlarda her türlü izni alarak kişilerin telefon defterlerinden mesajlarına, fotoğraflarından uygulamalarına kadar her türlü bilgiyi takip eden bir uygulamaydı da hakkında inceleme başlatılmıştı? tiktok'un bütün bu suçlamalardan aklandığını düşünsek de hangi firma tiktok'a neden video çekerek atsın ki aklım almadı, neyi atlıyorsam birileri beni aydınlatabilir mi?

yemenuss

16.07.2020 22:41

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 29 Haziran 2022 01:45
    0

    tiktok'un buralara gelebileceğini kabul edelim kimse öngöremedi

  • 11 Ocak 2022 10:02
    0

    tiktok videolarının da, bu videoları izleyenlerin de ve çekenlerin de malum bir bakış açısı ile değerlendirildiğini düşünürsek tutması ve bu önyargıyı kırmak bence çok zor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tiktok for Business Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.