5.00 / 1 oy

The Haunting of Hill House Dizisi Nereden İzlenebilir?

The Queen's Gambit dizisi (bkz: The Queen's Gambit Dizisi Nereden İzlenebilir?) gibi tavsiye edebileceğim bir diğer mini dizi de The Haunting of Hill House dizisi. Özellikle gizemli korku filmlerini ve özgün korku filmi senaryolarını sevenler için bulunmaz nimet.

Dizinin toplam 9 bölümü bulunuyor ve 9 bölüm sonunda da sona eriyor, toplam süresi ise yaklaşık 9 saat 32 dakika. Dolayısıyla bir cumartesi ya da pazarınızı evden çıkmadan tv karşısında geçirmek isterseniz ve korku filmlerini/dizilerini seviyorsanız mükemmel bir seçenek. Dizinin imdb puanı ise 8.6 ki bir korku yapımının imdb'den bu puanı almasının pek mümkün olmadığını bilenler ne demek istediğimi anlayabilirler. Son zamanlarda izlediğim en iyi korku yapımlarından birisi olduğunu da rahatlıkla söyleyebilirim.

Diziyi izleyebileceğiniz platform ise Netflix, 9 bölümün tamamını muhtemelen bir oturuşta izleyeceğiniz için Netflix aboneliğiniz yoksa bile deneme sürümü olarak kayıt olmanızı ve bu mükemmel yapımı mutlaka izlemenizi tavsiye ederim.

Güncelleme: The Haunting of Bly Manor dizisini de mutlaka izlenmesi gereken korku mini dizileri listesine eklemenizi rica ediyorum (bkz: The Haunting of Bly Manor Dizisi Nereden İzlenebilir?).

farukeczanesiiiiii

07.11.2020 02:17

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
The Haunting of Hill House Dizisi Nereden İzlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.