5.00 / 1 oy

How I Met Your Mother'ın Alternatif Sonu

Soruya başlamadan not: birazdan soracağım soruda How I Met Your Mother dizisinin sonuna ilişkin spoiler vardır, diziyi izlemediyseniz, bitirmediyseniz ya da unutup tekrar izleme düşüncesindeyseniz lütfen devamını okumayın.

--Spoiler--

Diziyi 2005-2014 yılları arasında haftalık olarak yayınlandığında izleyenler hatırlayacaktır, iflah olmaz romantik Ted Mosby'nin çocuklarına anneleri ile nasıl tanıştıklarını anlatması tam 9 sezon sürmüştü ve her sezonun sonunda bu sefer yengeyi göreceğiz diye meraktan çatlamıştık, hatta internette sarı şemsiyeli komplo teorileri yazılırdı her bölümden sonra. 9 sezonluk kaliteli bir komedi dizisinin son bölümünde ise üzücü son ile buruk bir şekilde veda etmek durumunda kalmıştık ekibe, 9 yul güldüğüm dizi bu yüzden halen aklıma geldiğinde bir burukluk kaplar içimi. Dün okuduğum bir yazıda varlığından bile haberdar olmadığım bir alternatif son olduğunu öğrendim. Aslında dizi aslen mutlu sonla bitecekmiş de çeşitli sebeplerden ötürü alternatif olan sonu kullanmayı seçmişler senaristler. Youtube'da bu mutlu sonlu dizi finalini bulamadım, izleyen varsa linkini paylaşabilir mi?

--Spoiler--

eftellyaa

28.03.2020 13:21

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
How I Met Your Mother'ın Alternatif Sonu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.