5.00 / 1 oy

Better Call Saul Dizisinin 6. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Breaking Bad dizisinin üstüne taze taze Better Call Saul dizisine başlayınca tüm olaylar sıcağı sıcağına çok güzel gidiyordu ve tam artık son sezon başlayacak ve aradaki son boşluk da kapanacak derken araya virüs salgını ve pandemi süreci girdi ki bu dönemde tüm sinema sektörüyle birlikte setlere gidemedikleri için diziler de etkilenmiş oldu.

Better Call Saul dizisinin 6. ve son sezonu internetten yaptığım araştırmaya göre 2021'in ortalarında (Mayıs gibi) başlayacak ve toplam 13 bölümden oluşacak. Bu arada diziyi senaryo olarak birbirinin devamı olması açısından Breaking Bad ile birlikte yazıyorum ama hikayelerin işlenme tarzı açısından aslında birbirlerinden uzak diziler olduklarını söylemek bile mümkün. Breaking Bad'den daha iyidir ya da kötüdür demiyorum ama bu sezon sonunda biteceğine üzüldüğümü söyleyebilirim. Hatta eğer önce Better Call Saul dizisi, sonra da Breaking Bad dizisi çekilseydi belki de tam tersi olarak Breaking Bad'in Better Call Saul'dan daha kötü olup olmadığını tartışıyor olurduk. Her iki dizi de çok sağlam bir senaryo ve karakter derinliğine sahiptir ki dizinin devamında nereye varacağını bildiğimiz için Better Call Saul daha da zor şartlarda ve önyargılara rağmen çok başarılı olabilmiş bir dizidir. Breaking Bad izlememiş birisi de Better Call Saul izleyebilir mi diye sorarsanız ise hazır son sezonun başlamasına daha varken önden Breaking Bad'in tüm bölümlerini izleyip öyle gelin derim çünkü son sezonda cameo olursa anlamamak çok üzücü olabilir.

poetic edda

22.12.2020 21:39

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Better Call Saul Dizisinin 6. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.