5.00 / 1 oy

Akaryakıt zam ve indirimlerini haber veren telefon uygulaması tavsiyesi

Bugün kendi kullandığım akıllı telefon uygulamalarından örnekler vererek birkaç faydalı açmayı amaçladım. Şahsen en sık takip ettiğim uygulamalardan birisi de mazot, lpg ve benzin fiyatlarında indirin ya da zam olduğu zaman haber veren Akaryakıt Habercisi uygulaması.

Akaryakıt fiyatları konusunda iki şekilde bu uygulama fayda sağlayabiliyor. Birincisi diyelim ki akaryakıt fiyatlarına zam gelecek ve bu fiyat artışı pompalara gece ya da ertesi gün yansıyacak, uygulama size önceden haber vermiş oluyor ve akaryakıt fiyatları artmadan hemen deponuzu dolduruyorsunuz. Ya da petrol fiyatlarının düşüşü ile birlikte zaman zaman akaryakıt fiyatlarında indirimler de olabiliyor. Depoyu doldurmadan önce bakıyorsunuz yakın zamanda pompa fiyatlarına yansıyacak bir indirim var mı diye ve varsa ertesi gün akaryakıt alarak yine bir miktar paranızı tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Araç sahibi olanlar için bence çok faydalı bir uygulama, kurun telefonunuzda ağırlık yapmaz ama ufak tefek de olsa tasarruf etmenizi sağlar.

emre dayan

31.10.2020 20:23

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Akaryakıt zam ve indirimlerini haber veren telefon uygulaması tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.