5.00 / 1 oy

Taşınabilir hızlı internet çözümü tavsiyesi

Eskiden vınn gibi cihazlar vardı, şimdi akıllı telefonların modem olarak kullanılabilme özellikleri sayesinde bu gibi cihazlara gerek kalmadı ama benim gibi telefonunun 4.5g hız performansından memnun olmayanlar için fiber internet hızında internet sağlayabilen bir ürüne ihtiyacım var. Bunun sebebi ise hafta sonları gezerken istediğim yerde (yolun kenarında ya da ormanda olabilir) telefonlar çekmeyebiliyor ya da internet hızları yetersiz olabiliyor. Bu amaçla üretilmiş daha teknolojik ve dünyada da kullanılan ürünler olduğunu tahmin ederek bu başlığı açıyorum.

Öneğin turkcell'e ya da vodafone'a gitsem ve karavanın içinde ülkenin neresinde olursam olayım her yerden kullanabileceğim ve kendi batarası sayesinde pili olduğu sürece fişe takılı olma derdi bile olmayan bir internet cihazı istiyorum desem böyle bir çözümleri var mıdır? Telefon tarifesi ya da bir uygulama değil burada satın almak istediğim ürün, hızlı internet sağlaya ve örneğin tekne ile açıldığımda tekneden bile fiber hızında internet bağlantısı sağlayan bir ürün.

İhtiyacımı tarif edebildiğimi umarak nereden nasıl bir ürün ya da hizmet satın almam gerektiği konusunda bilgisi olanların cevap yazmalarını rica ediyorum.

murattaha

28.11.2020 08:58

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 10 Ocak 2022 04:31
    0

    telefonlardan kullanılabilen 4.5g bağlantıdan çok daha hızlı bir bağlantı olacağını sanmıyorum, çok daha hesaplı ise belki düşünülebilir ama diğer türlü bence operatörünüzden tarifenizi değiştirmeniz uzun vadede daha tasarruflu olur 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Taşınabilir hızlı internet çözümü tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.